Wille NEMO

84-105 Karwia
ul. Konwalii 4 i 9
tel. 504 480 611, 501 790 261, 22 872 25 43
mail: rezerwacje@willanemo.pl
www.willenemo.pl


Zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek do naszych obiektów zlokalizowanych w Karwi – malowniczej, nadmorskiej miejscowości.

Willa Nemo - naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych i zarazem najbardziej wymagających gościach. W obiekcie znajduje się dobrze wyposażona, kolorowa świetlica oraz zewnętrzny plac zabaw z wieloma atrakcjami. To właśnie sprawia, że maluchy tęsknią za atmosferą panującą w Willi Nemo i chcą wracać tutaj co toku.
Do zaoferowania mamy miejsca noclegowe w przytulnych pokojach gościnnych, apartamentach oraz pokojach z aneksem kuchennym.

Willa Nemo 2 – drugi obiekt powstał ze względu na coraz większe zainteresowanie rodzin z dziećmi pobytem w apartamentach. Zdobyte uprzednio doświadczenie pozwoliło na przygotować doskonałe warunki, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Wprowadzając wszystkie udogodnienia nie zapomnieliśmy o naszych najmniejszych gościach. W Willi Nemo2 również znajduje się świetlica z zabawkami oraz kolorowy plac zabaw.
Oba nasze obiekty położone są w spokojnej okolicy, w niewielkiej odległości od morza.

Serdecznie zapraszamy.

Wyświetleń: dzisiaj: 1 / w tym miesiącu: 116 / wszystkich: 5103 od 2017-08-04. Wizyty dzisiaj: 1

Polecamy:

OW FULAY Karwia Ośrodek Wypoczynkowy FULAY

TWOJE POKOJE Karwia Twoje Pokoje

OW WODNIK Karwia Ośrodek Wczasowy WODNIK

 

Władysławowo pokoje Władysławowo pokoje