Kopalino

Kopalino

W województwie pomorskim, pomiędzy nadmorskimi miejscowościami Karwia i Łeba, leży nieduża wieś Kopalino, oddalona od brzegu morskiego około 2 km. To miejsce, będzie idealne dla osób lubiących spokój – pobliskie jezioro Kopalińskie, campingi nad jego brzegiem a także kaszubskie domki i pensjonaty tworzą unikalny nastrój, a zarazem zapewniają noclegi w Kopalinie.

Co warto zobaczyć w Kopalinie?

PLAŻA

Mimo że do nadmorskiej plaży jest w przybliżeniu 2-2,5 kilometra, to spokojnie da się na nią dotrzeć pieszo czy rowerem można również podjechać samochodem - parkować można około 50 m od plaży.

JEZIORO KOPALIŃSKIE

Jezioro Kopalińskie o głębokości sięgającej do 3 metrów to raj dla wędkarzy - można tu złowić szczupaka, lina, leszcza, karasie. W okolicy jeziora znajduje się piękny nadmorski las. Do jeziora można łatwo dotrzeć - należy kierować się w stronę plaży piaskową drogą. 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Aktywnym wczasowiczom polecamy wycieczki rowerowe po okolicy – w Kopalinie znajduje się wypożyczalnia rowerów gdzie można wyposażyć się w niezbędny sprzęt sportowy. Dla fanów aktywnego spędzania czasu to idealna możliwość. W okolicy jest również wiele ścieżek rowerowych. 

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r.

Za zmiany w powyższych danych redakcja www.karwia.info.pl nie odpowiada.

Inne Atrakcje Turystyczne

Zobacz najlepsze atrakcje turystyczne Karpacz i okolice

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00