Atrakcje w Karwi

(26)

Nadmorska Plaża w Karwi Karwieńska plaża jest jedną z najszerszych nad  Bałtykiem. Oddzielona jest od lądu pasem wydm porośniętych wiecznie zielonym, sosnowym lasem. Przez nadmorski bór biegnie szlak ... więcej »

Wejścia od ulic: Melioracyjna, Relaksowa, 12 Marca, Dobra i Miła

Nadmorski Park Krajobrazowy Nadmorski Park Krajobrazowy - 5 stycznia 1978 roku został utworzony  jeden z pierwszych Parków Krajobrazowych w Polsce. Park obejmuje ochroną północną cześć Pobrzeża Kaszub... więcej »

Nordic Walking Karwia - Jastrzębia Góra Nordic Walking staje się coraz popularniejszy jadąc na wczasy w Karwi warto zabrać ze sobą kijki. Na terenie Karwi i Jastrzębiej Góry wytyczono ponad 32 km tras... więcej »

Karwia - Jastrzębia Góra

Bielawskie Błota Na Bielawskich Błotach pod Ostrowem, znajdują się dwa rezerwaty florystyczne: "Woskownicy Bielawskiego Błota" i "Moroszka Bielawskiego Błota". Znajduje się tu ścieżka dydaktyczno-spac... więcej »

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wycis... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

FARMA ALEXA to magiczna wioska przygód, w której spędzicie wyjątkowy czas.   Nasz obiekt to 10 hektarów świetnej zabawy a to przeliczając 100 000 metrów kwadratowych- czyli dużo!Ponad 50 atrakcji w f... więcej »

Historia Karwia  Karwia to mała urokliwa miejscowość położona nad morzem Bałtyckim w gminie Władysławowo i województwie pomorskim. Jej niespotykane walory turystyczne od lat przyciągają coraz większe ... więcej »

Szlak Latarni Morskich woj. pomorskiego Poniżej znajdują się latarnie morskie, które warto odwiedzić. Są to latarnie morskie rozprzestrzenione na szlaku województwa pomorskiego. Wszystkie latarnie maj... więcej »

Zamek Krokowa Zamek w Krokowej (z II połowy XIV wieku, przebudowany w XVIII wieku na rezydencję i niedawno odrestaurowany) wraz z przylegającym do niego parkiem jest perełką architektoniczną o bogatej... więcej »

ul. Zamkowa 1, Krokowa

Jazda konna w Karwi  Amatorzy koni mają możliwość skorzystania z jazdy konnej, przejazdów po maneżu, oprowadzania na koniu lub kucu, przejazdów po terenie oraz wyjazdów na plażę. Z tego typu atrakcji ... więcej »

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

Kaszubskie Oko Wieża widokowa znajdująca się w kompleksie "Kaszubskie Oko" to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Karwi. Wytrwałych turystów, którzy pokonają wszystkie schody i dotrą na szczyt ... więcej »

84-250 Gniewino

Groty w Mechowie Jaskinia Mechowska jest jednym z najcenniejszych zabytków przyrody Pomorza Gdańskiego. Ta niewielka, sufozyjna jaskinia jest jedyną tego typu w Polsce oraz w Północnej Europie. Odkryt... więcej »

84-106 Mechowo

Pałac w Kłaninie Krótka historia... Pałac w Kłaninie został wybudowany w XVII stuleciu, a następnie został przebudowany w stylu eklektycznym w wieku XIX-tym. Ceglany, otynkowany budynek pałacu został ... więcej »

Kłanino

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra dzięki malowniczemu położeniu na wysokim klifowy brzegu (67m n.p.m.) i rozległej bazie noclegowo-gastronomicznej przyciąga latem rzesze turystów. Nazwa pochodzi od najw... więcej »

Władysławowo Władysławowo - miasto położone nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. Jest to miasto  - siedziba gminy miejsko-wiejskiej, w której skład wchodzą rów... więcej »

Muzeum Motyli we Władysławowie Informacje ogólne: Prywatne Muzeum zostało otwarte we Władysławowie w 2000 roku przez Tomasza Falkiewicz. Jego siedziba znajduje się w Domu Rybaka w wieży widokowej. W ... więcej »

ul. Gen. Hallera 19, Władysławowo

Białogóra Białogóra to miejscowość urlopowa położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, na skraju Wierzchucińskich Błot, między Łebą a Karwią, ok 1,5 km od brzegu morskiego. Od plaży oddzie... więcej »

Chłapowo Chłapowo - do niedawna wieś rybacka - z roku na rok zamienia się w malownicze letnisko. Chłapowo położone jest na wysokim klifie, tuż za dzielnicą Władysławowa - Cetniewem. Chłapowo to wymarz... więcej »

Ostrowo Ostrowo - niezwykle urokliwa wieś letniskowa, położona około 3,5 km na zachód od Jastrzębiej Góry. Wieś położona jest płynącą równolegle do brzegu morskiego rzeką Czarną Wdą, na niewielkim wzn... więcej »

Dębki W nadmorskim borze, niedaleko ujścia Piaśnicy do morza, kryją się domki o interesującej architekturze, między nimi budynki szachulcowe, z których jeden, z nr 86, datuje się na koniec XVIII wieku... więcej »

Rozewie Rozewie położone jest w połowie drogi między Jastrzębią Górą a Chłapowem. Zbocze Przylądku Rozewie porasta bukowy las. Niektóre okazy buków liczą około 200 lat i osiągnęły wysokość 30 metrów o... więcej »

Półwysep Helski  Półwysep Helski - wąska, długa na 34 kilometry mierzeja utworzona przez płynący od wschodu wzdłuż wybrzeża prąd morski niosący piasek z dna - stanowi wyjątkową osobliwość w polskim ... więcej »

Puck Puck jest kaszubskim miastem położonym nad Zatoką, którą wzięła od niego swoją nazwę. Miasto nie należy do wielkich, jednak ze względu na swoje położenie stanowi ważny punkt turystyczny na polski... więcej »

Chałupy Chałupy to dawna osada rybacka na Półwyspie Helskim zwana kiedyś Budziszewem oraz Ceynową (od popularnych nazwisk rybaków tu zamieszkujących). Pierwsza wzmianka o Budziszewie pojawiła się 1678... więcej »

Kopalino W województwie pomorskim, pomiędzy nadmorskimi miejscowościami Karwia i Łeba, leży nieduża wieś Kopalino, oddalona od brzegu morskiego około 2 km. To miejsce, będzie idealne dla osób lubiącyc... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00